logo of the SOCulus technology improving SOC services of void SOC

detekčná platforma
novej generácie_

Inovatívna detekčná platforma, pokročilé služby kybernetickej bezpečnosti_

Zoznámte sa s našou špičkovou detekčnou platformou, ktorá poskytuje zrýchlenú detekciu hrozieb a najefektívnejšiu reakciu na incidenty v rôznych sieťach a systémoch našich klientov.

Vďaka SOCulusu môžeme našim klientom ponúkať pokročilé SOC služby. Platforma zahŕňa špičkové technológie detekcie, analýzy a reakcie na kybernetické incidenty. To nám umožňuje rýchlo sa prispôsobiť špecifickým požiadavkám širokého spektra klientov.

Stojíme pri vás 24/7.

Už čoskoro_

SOCulus_AI

Umožňuje analyzovať obrovské objemy bezpečnostných dát (udalostí) v takmer reálnom čase, zisťovať anomálie a škodlivé aktivity v správaní používateľov aj strojov a odhaľovať doteraz nedetegované hrozby.

 

SOCulus_OT

Dohliada a identifikuje hrozby v rámci sietí a zariadení priemyselných prevádzkových technológií (OT), ktoré sa nachádzajú v odvetviach ako je výroba, kritická infraštruktúra, výroba energie a dopravné podniky.

 

SOCulus_SOAR

Implementuje technológie bezpečnostnej orchestrácie, automatizácie a odozvy (SOAR) na urýchlenie riešenia incidentov a zlepšenie efektívnosti ľudskej interakcie, do ktorej sú zapojení SOC pracovníci.

Spolufinancované
zo strany Európskej únie_

Projekt financovaný v rámci grantovej zmluvy č. 101127851 — projekt SOCulus je podporovaný Európskym kompetenčným centrom pre kybernetickú bezpečnosť.

Financované Európskou úniou. Prezentované názory sú len názormi autorov a nemusia nevyhnutne odrážať názory Európskej únie alebo Európskeho centra pre kybernetickú bezpečnosť. Európska únia ani Európske centrum pre kybernetickú bezpečnosť za ne nemôžu niesť zodpovednosť.
european cybersecurity competence centre logo
Funded by the European Union logo

Spolupracujeme s_

Void SOC je hrdým členom European Digital Innovations HUB – EXPANDI 4.0. Klientom poskytujeme nezaujaté hodnotenia zabezpečenia ich organizácie voči kybernetickým hrozbám – analyzujeme ich súčasnú obranu a navrhujeme špecifiká na zlepšenie.

Sme hrdí na to, že sme členom Slovenskej aliancie pre inovatívnu ekonomiku – SAPIE, kde sa zameriavame na aktivity v oblasti kybernetickej bezpečnosti.

Máte záujem o spoluprácu? Ozvite sa!

expandi 4.0 logo

Nepodceňujte kybernetické
hrozby_

Porozprávajte sa s našimi odborníkmi: info zavináč voidsoc bodka com

Kontakt_

SOITRON, s.r.o.

Plynárenská 5
829 75 Bratislava 25
Slovenská republika
IČO: 35955678
DIČ: 2022066937
IČDPH: SK2022066937

void SOC, s.r.o.

Plynárenská 5
829 75 Bratislava 25
Slovenská republika
IČO: 46957545
DIČ: 2023692418
IČDPH: SK2023692418
info zavináč voidsoc bodka com
void feed obrázok hackera a zámku, obálky